Uczniowie z Sosnowicy na wycieczce w Warszawie Uczniowie klas I–IV ze Szkoły Podstawowej z Sosnowicy wzięli udział w wycieczce do Warszawy, zorganizowanej w ramach programu MEN "Wyjście z klasą". (...)
Uczniowie z Sosnowicy na wycieczce w Warszawie Uczniowie klas I–IV ze Szkoły Podstawowej z Sosnowicy wzięli udział w wycieczce do Warszawy, zorganizowanej (...)