Gmina prosi mieszkańców o: ograniczenie podlewania trawników, ogrodów i terenów zielonych; niewykorzystywanie wody z sieci wodociągowej do mycia samochodów, napełniania basenów oraz innych celów rekreacyjnych oraz unikanie niepotrzebnego zużycia wody do celów gospodarczych i rekreacyjnych.
Oszczędne gospodarowanie wodą pozwoli zapewnić odpowiednie ciśnienie w sieci wodociągowej, ciągłość dostaw dla wszystkich mieszkańców oraz właściwe zabezpieczenie przeciwpożarowe gminy.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.