Golecki został tatą! Ostatnio świętował sukces z koszykarkami (zdjęcia)

Informacje parczewskiePodopieczne Tomasza Goleckiego osiągnęły wielki sukces. Bo jak inaczej powiedzieć czy napisać w momencie, kiedy uczennice wiejskiej szkoły w Kodeńcu wywalczyły awans do finału Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3x3 dziewcząt.

Po sukcesach ze swoimi uczennicami przyszedł sukces prywatny. 30 czerwca na świecie pojawiła się jego córeczka. Żona Milena wydała na świat Łucję, która urodziła się w lubelskim szpitalu o godz. 23:15. Mierzyła 55 cm i ważyła 3770 gram.

A wracając do sportu, jego podopieczne wywalczyły ósme miejsce w kraju. Zapamiętajcie imiona i nazwiska wielkich mistrzyń. Anna Ilasz, Nikola Tokarska, Weronika Tokarska i Zuzanna Waszczuk zostały najlepszym zespołem na Lubelszczyźnie. W rozgrywkach finałowych w Zamościu okazały się nie do pokonania. A trzeba pamiętać, że w walce o złoty medal walczyły reprezentacje dużych ośrodków z: Lublina, Zamościa, Świdnika, Lublina oraz Janowa Lubelskiego.

W finałach ogólnopolskich w Łomży nasza ekipa zajęła ósme miejsce w gronie dziesięciu drużyn. Zawodniczki z Kodeńca w eliminacjach pokonały 12:6 SP 1 Świnoujście oraz uległy 8:15 SP 3 Ełk, 4:21 SP 4 Łomża, 2:21 SP 1 Wschowa. Dało to im czwarte miejsce w grupie i możliwość walki w spotkaniu o miejsca 5-8. Porażka 2:21 z SP 4 Pruszcz Gdański oznaczała walkę o siódmą lokatę. Nasze musiały uznać wyższość zespołu SP 3 Ełk i po przegranej 4:21 uplasowały się na ósmej lokacie w kraju. Mistrzyniami Polski zostały zawodniczki SP 5 Ostrów Wielkopolski. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Wschowy, a trzecie "Czwórka" z Łomży.