Reklama

Reklama

Kto zostanie Człowiekiem Roku Ziemi Parczewskiej 2022? Czekamy na zgłoszenia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Z archiwum

Kto zostanie Człowiekiem Roku Ziemi Parczewskiej 2022? Czekamy na zgłoszenia - Zdjęcie główne

Człowiekiem Roku ziemi Parczewskiej 2019 została Józefa Klajda, przewodnicząca klubu Aktywny Senior | foto Z archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje parczewskie Po ograniczeniach związanych z epidemią koronawirusa wracamy do naszego plebiscytu Człowiek Roku Ziemi Parczewskiej. Czekamy na zgłoszenia.

Reklama

Zgłaszajcie osoby, które zmieniają naszą rzeczywistość, odnoszą sukcesy w działalności społecznej, zawodowej, kulturalnej czy sportowej, bezinteresownie pomagają innym, poświęcają swój prywatny czas, chętnie włączają się w działalność charytatywną, rozsławiają Ziemię Parczewską. 

 Można zgłosić osoby mieszkające lub działające na terenie naszego powiatu, które wyróżniają się zaangażowaniem na rzecz lokalnej społeczności w każdej z dziedzin: kultury, polityki, pracy z dziećmi i młodzieżą, działalności charytatywnej. Mogą to być politycy, radni, sołtysi, członkowie stowarzyszeń, strażacy zawodowi i ochotnicy, członkinie KGW, nauczyciele i inne osoby angażujące się w życie lokalnych społeczności lub pomoc innym.

Swojego kandydata może zgłosić każdy. Wystarczy dostarczyć do naszej redakcji zgłoszenie zawierające imię i nazwisko kandydata do tytułu oraz krótkie uzasadnienie nominacji.  Finałową dziesiątkę kandydatów, którzy wezmą udział w głosowaniu, wyłoni kolegium redakcyjne. Potem ruszy głosowanie.     

Zgłoszenia można dostarczyć do redakcji osobiście lub przesłać pocztą na adres naszej centrali: Tygodnik "Wspólnota", ul. Ostrowiecka 34, 21-300 Radzyń Podlaski, e-mail: parczew@24wspolnota.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2023 roku. Laureat zostanie wybrany przez głosowanie Czytelników. Tytuł Człowieka Roku 2022  i statuetkę otrzyma osoba, która zgromadzi największą ilość Waszych głosów. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy