- Wśród Jubilatów był również nasz rodak, ks. Mirosław Golonka. Modlitwie towarzyszyła wdzięczność za lata wiernej posługi kapłańskiej oraz prośba o potrzebne łaski na dalsze lata służby Bogu i ludziom. Okolicznościowe kazanie wygłosił ks. Sławomir Niewęgłowski, ukazując piękno i odpowiedzialność kapłańskiego powołania. W sposób szczególny zawierzyliśmy Jubilatów opiece Najświętszej Maryi Panny – Matki Kapłanów, prosząc, aby prowadziła ich do coraz głębszej wierności Chrystusowi i otaczała swoją matczyną troską na dalszej drodze kapłańskiej posługi - informują przedstawiciele Bazyliki.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.