Szkolenie było częścią cyklu szkoleń prowadzonych przez Zarząd Główny ZOSP RP.
Dzięki zdobytym kwalifikacjom, Tomasz Kwiatek uzyskał uprawnienia do sędziowania zawodów „na mokro” (system z wodą) i dołącza do elitarnego grona sędziów strażackich w kraju. Oznacza to, że będzie mógł prowadzić zawody na wszystkich poziomach rywalizacji oraz szkolić nowych adeptów sędziowania.
Szkolenie sędziowskie obejmowało zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną zgodnie z programem opracowanym przez Zarząd Główny ZOSP RP.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.