Wspólnota Parczewska to najciekawszy, zawsze aktualny i bezstronny lokalny serwis infomacyjny. Zaglądaj do nas regularnie a nie przegapisz żadnego ważnego tematu, lub wydarzenia z Parczewa. Pamiętaj: parczew.24wspolnota.pl
reklama

Domy z licytacji

1 z 12
Domy z licytacji
00
Udostępnij

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łukowie Kancelaria Komornicza nr I 
W dniu 25.05.2026 r. o godzinie 11:00, rozpocznie się pierwsza licytacja w trybie elektronicznym : 

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym (pow. zab.107,00 m2) oraz budynkiem garażowo-warsztatowym (pow. zab. 122,00 m2), położona w miejscowości Adamów przy ul. Pułaskiego 66, gm. Adamów, nr działki 854/2, o łącznej powierzchni 0,3887 ha

Suma oszacowania 404 000,00 zł
Cena wywołania 303 000,00 zł

2 z 12
00
Udostępnij

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łukowie Kancelaria Komornicza nr I w Łukowie 
W dniu 26.05.2026 r. o godz. 10:00 w Sądzie Rejonowym w Łukowie, pod adresem ul. Kwiatkowskiego 3, numer sali 1, 2 lub 3, odbędzie się pierwsza licytacja:

Nieruchomość gruntowa zabudowana murowanym parterowym z poddaszem użytkowym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym (pow. użytkowa 234,14 m2) oraz garażem blaszanym 2-stanowiskowym, oznaczonej numerem działki 389/2, położonej w miejscowości Zalesie 98D, gm. Łuków, o łącznej powierzchni 0,1620 ha

Suma oszacowania 851 000,00 zł
Cena wywołania 638 250,00 zł

3 z 12
00
Udostępnij

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Biłgoraju Grzegorz Czubiński Kancelaria Komornicza nr I 
W dniu 27.05.2026 r. o godzinie 11:00, rozpocznie się pierwsza licytacja w trybie elektronicznym:

Działka gruntu numer 77/2, zabudowana, położona w Biłgoraju przy ul. Wiejskiej 6 o powierzchni 280 m2.
Budynek mieszkalny o pow. użyt.81,20 m2

Suma oszacowania 266 000,00 zł
Cena wywołania 199 500,00 zł 

4 z 12
Fot. pixabay.com
00
Udostępnij

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Kancelaria Komornicza nr XVIII 
W dniu 28.05.2026 r. o godz. 10:30 w Sądzie Rejonowym, pod adresem ul. Konrada Wallenroda 4D, 20-607 LUBLIN, poczta LUBLIN, numer sali XIV, odbędzie się pierwsza licytacja: 

Nieruchomość gruntowa obejmująca działkę oznaczoną nr 286/49 opow. 0,1711 ha, położoną w Uniszowicach, zabudowana murowanym budynkiem mieszkalnym, parterowym, z poddaszem mieszkalnym, podpiwniczonym i garażem w bryle budynku, o pow. zabudowy 186 m2 i pow. użytkowej 232,74 m2 + pow. piwnicy 105,22 m2 oraz zabudową towarzyszącą.

Suma oszacowania 1 276 700,00 zł 
Cena wywołania 957 525,00 zł

5 z 12
00
Udostępnij

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Włodawie Kancelaria Komornicza nr I 
W dniu 03.06.2026 r. o godz. 10:00 w Sądzie Rejonowym we Włodawie, pod adresem ul. Sejmowa 7 odbędzie się druga licytacja 

Nieruchomość półozona w Lasy Bruskie składająca się z działki nr ew. 100 o powierzchni 7173 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 67,00 m2 i 6 budynkami gospodarczymi

Suma oszacowania 145 600,00 zł
Cena wywołania 97 066,67 zł 

6 z 12
00
Udostępnij

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Krasnymstawie  Kancelaria Komornicza nr I 
W dniu 03.06.2026 r. o godz. 14:00 w kancelarii komorniczej pod adresem Pl. Żołnierzy Wyklętych 1/13, 22-300 Krasnystaw, odbędzie się pierwsza licytacja: 

Nieruchomość zabudowana położona: Kolonia Wólka Kańska 44, 22-170 Kolonia Wólka Kańska, poczta Rejowiec Fabryczny

Suma oszacowania 182 000,00 zł
Cena wywołania 136 500,00 zł

7 z 12
00
Udostępnij

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Lubelskim Kancelaria Komornicza nr I 
W dniu 10.06.2026 r. o godz. 09:10 w kancelarii komorniczej pod adresem ul. Lubelska 7/4, 24-300 Opole Lubelskie odbędzie się pierwsza licytacja: 
Dz. nr ewid. 546/1 i 546/2 Skoków, gm. Opole Lubelskie

Suma oszacowania 59 000,00 zł
Cena wywołania 44 250,00 zł 

8 z 12
00
Udostępnij

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radzyniu Podlaskim Andrzej Sienkiewicz Kancelaria Komornicza nr I 
W dniu 17.06.2026 r. o godz. 14:00 w Sądzie Rejonowym w Radzyniu Podlaskim, pod adresem Stefana Kardynała Wyszyńskiego 5 numer sali VII, odbędzie się druga licytacja: 

Działka gruntowa nr 430 o pow. 0,42 ha zabudowana domem mieszkalnym o pow. użytkowej 221,18 m.kw. , oborą stodołą i kurnikiem 

Suma oszacowania 368 950,00 zł
Cena wywołania 245 966,67 zł

9 z 12
00
Udostępnij

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Puławach Kancelaria Komornicza nr IV w dniu: 25.06.2026 o godzinie: 10.00  rozpocznie się pierwsza licytacja w trybie elektronicznym : 

Nieruchomości położonej przy  Mokra 8, 24-100 Puławy.
Działka nr ew. 24 o pow. 0,0782 ha, zabudowana murowanym domem wolnostojącym, parterowym o pow. zabudowy 68 m.kw.

Suma oszacowania 273 593,00 zł
Cena wywołania 205 194,75 zł

10 z 12
00
Udostępnij

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zamościu Kancelaria Komornicza nr II 
W dniu 26.06.2026 r. o godz. 09:30 w Sądzie Rejonowym w Zamościu, pod adresem Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11, 22-400 ZAMOŚĆ, odbędzie się druga licytacja: 

Działka ew. nr 530/1
Powierzchnia:0,8211 ha Użytki i klasy:Br-R IIIa – 0,1567 ha, R II – 0,3945 ha, R IIIa – 0,2699 ha użytkowana rolniczo z ogrodzonym siedliskiem, zabudowanym budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi (garażem z oborą, stodołą i spichlerzem) o łącznej powierzchni zabudowy 212 m2, Adres nieruchomości 22-400 ZAWADA

Suma oszacowania 51 600,00 zł
Cena wywołania 34 400,00 zł 

11 z 12
00
Udostępnij

W dniu 15.07.2026 r. o godzinie 10:00, rozpocznie się druga licytacja w trybie elektronicznym: 

Działka gruntowa nr 729 o pow. 0,05 ha zabudowana domem mieszkalnym o pow. użytkowej 98,54 m. kw.
Adres nieruchomości: Nadrzeczna 5, 21-310 Wohyń

Suma oszacowania 203 300,00 zł
Cena wywołania 135 533,33 zł

12 z 12
00
Udostępnij

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Lubelskim Kancelaria Komornicza nr II 
W dniu 30.07.2026 r. o godzinie 10:00, rozpocznie się druga licytacja w trybie elektronicznym: 

Nieruchomość zabudowana Głusko Duże gm. Karczmiska dz. nr 425/1 o powierzchni 0,12ha, sklasyfikowana jako grunt rolny zabudowany BR-RIVb, grunt zadrzewiony i zakrzewiony L-RIVB. Zabudowany budynkiem mieszkalnym parterowym, powierzchnia zabudowy 88 m2 budynkiem niemieszkalnym parterowym, powierzchnia zabudowy 45m2

Suma oszacowania 208 188,00 zł
Cena wywołania 138 792,00 zł 

reklama

Zespół redakcyjny

Grzegorz Rekiel tel. 791 186 007, parczew@24wspolnota.pl

Elżebieta Mazurek

Mateusz Połynka, tel.: 516 019 184, polynka@24wspolnota.pl

Mateusz Orzechowski- redaktor naczelny

Reklama

Agata Badziak tel.: 517 070 803, badziak@24wspolnota.pl

Patrycja Kulpa tel. 791 184 007, reklama@lukow24.pl

Patrycja Dubicka tel. 516 019 185, patrycja.dubicka@24wspolnota.pl

Agnieszka Brania tel. 515 895 441, agnieszka.brania@24wspolnota.pl

Adres redakcji: Wydawnictwo Wspólnota Plac Wolności 11, 21-300 Radzyń Podlaski

Wydawcą portalu parczew.24wspolnota.pl jest Wydawnictwo Wspólnota Mateusz Orzechowski z siedzibą: Wygnanów 20, 21-306 Czemierniki

Grupa Wydawnicza Wspólnota wydaje 12 tytułów prasowych oraz prowadzi 18 portali informacyjnych: lublin24.pl, 24wspolnota.pl, bialasiedzieje.pl, miedzyrzec.24wspolnota.pl, radzyn.24wspolnota.pl, parczew.24wspolnota.pl, lukow24.pl, pulawy.24wspolnota.pl, opole.24wspolnota.pl, lubartow.24wspolnota.pl, tubalecznej.pl, siedlcesiedzieje.pl, kuriergarwolinski.pl, gazetabilgoraj.pl, zamojska24.pl , ryki.24wspolnota.pl, krasnik.24wspolnota.pl

Księgowość/Kolportaż/Faktury

Anna Chacewicz: tel.: 510 166 892, ksiegowosc@24wspolnota.pl

  • Dział reklamy
  • Regulaminy akcji i konkursów
  • Regulaminy
  • Regulamin portalu