Agrotex z awansem. Niziołek z asystami

Agrotex z awansem. Niziołek z asystami - Zdjęcie główne

SportMilanowianie zameldowali się w kolejnej rundzie Pucharu Polski.

Podopieczni Daniela Syty ograli 2:1 Orlęta II Radzyń Podlaski. Gospodarze objęli prowadzenie po niespełna kwadransie drugiej połowy. Wiktor Niziołek, który został pozyskany z Victorii Parczew, odebrał piłkę obrońcy i zagrał do Mateusza Podgajnego, a ten trafił do pustej bramki. W 80. minucie podwyższył Sebastian Ostapiuk. 18-latek skorzystał z prostopadłego podanie od Niziołka, oszukał dwóch obrońców i umieścił piłkę w dalszym rogu bramki przyjezdnych.

- Zagrały dwie młode i ambitne zespoły. Brakowało jeszcze tempa, ale za nami bardzo dobry sprawdzian przed ligą. Wiadomo, że mamy jeszcze sporo do poprawy, ale jesteśmy na dobrej drodze - mówi Daniel Syta, opiekun Agrotexu.

Dwie kartki
Obie drużyny kończyły mecz w niepełnym składzie.
Mikołaj Mitura obejrzał czerwoną kartkę za faul taktyczny, a po chwili Sebastian Ostapiuk musiał przedwcześnie opuścić boisko po tym, jak użył niecenzuralnych słów w kierunku jednego z przeciwników.

Agrotex Milanów - Orlęta II Radzyń Podlaski 2:1 (0:0)
Bramki: Podgajny 58`, Ostapiuk 80` - 86`.
Agrotex: Kruczek - Gil (82` Pieńkus), Kolęda, Sidor, Reszka, Dobosz (61` Pawlak), Protaś, Kamiński (60` Romaniuk), Niziołek, Ostapiuk, Podgajny (61` Mazurek).
Czerwoni kartki: Ostapiuk 90+5`, za niecenzuralne słowa - Mitra 90+5`, za faul.

Więcej we wtorek we Wspólnocie. Zapraszamy do lektury.