Czy będzie lockdown w sporcie?

foto pixabay.com

sport Piłkarskie ligi mają za sobą większość spotkań w rundzie. Koszykarze, siatkarze, piłkarze ręczni grają. Jak długo? Niepokojącą informację na temat sportu przekazał @janekx89. To osoba bardzo dobrze orientującą się w realiach futbolu. Bardzo często publikuje informacje dotyczące transferów jeszcze przed ich finalizacją.

Mateusz Połynka

Opublikowano: 29 października 2020 16:30 | Aktualizacja: 29 października 2020 16:30

Według niego, bardzo prawdopodobne, że niższe ligi będą zawieszone do końca roku.

 

Premier rządu Mateusz Morawiecki powiedział podczas konferencji prasowej na Stadionie Narodowym, iż będzie powstrzymywał się z wprowadzeniem pełnego lockdownu tak długo, jak tylko będzie można.

Jak udało się nam ustalić, decyzja ma być podjęta w piątek. Wówczas dowiemy się, czy będzie emocjonować się sportem w tym roku. Najgorszy scenariusz zakłada, iż sobotnie mecze zostaną odwołane. Kiedy mogłyby się odbyć? Tego nie wie nikt.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    Andrzej Dupneka

    Ten artykuł to chyba w kiblu na kolanie pisales