Ekipa Saczuka jedzie na finał wojewódzki!

Ekipa Saczuka jedzie na finał wojewódzki! - Zdjęcie główne

SportDuży sukces reprezentacji Zespołu Szkół w Parczewie. W finale rejonowym podopieczni Dariusza Saczuka wywalczyli pierwsze miejsce.

Parczewianie okazali się najlepsi podczas turnieju w Białej Podlaskiej. Robert Dębowczyk i spółka wygrali 2:0 z I LO w Łukowie, 3:0 z ZS CKR Leśna Podlaska oraz zremisowali 2:2 z ZSZ nr 1 Biała Podlaska. Nasi otrzymali puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz zdobyli przepustkę do walki w finale wojewódzkim.

- Przed rokiem zajęliśmy piąte miejsce. Teraz do Chełma jedziemy walczyć o "majstra" - mówi Dariusz Saczuk, opiekun naszych.

Mistrzami rejonu zostali: Bober Dominik, Dębowczyk Robert, Domański Oskar, Karpiński Paweł, Kaya Deniz, Ludwinowski Dawid, Mroczek Damian, Ostapiuk Sebastian, Pietruszewski Kacper, Sapała Kacper, Semeniuk Marcel, Semeniuk Kacper.