Jabłonianki najlepsze (GALERIA)

Jabłonianki najlepsze (GALERIA) - Zdjęcie główne

SportZ udziałem czterech drużyn odbył się finał powiatu w mini piłce nożnej dziewcząt w kategorii dzieci. Zmagania odbyły się na Orliku 2012 przy Szkole Podstawowej w Rudnie.

Zespoły zagrały systemem "każdy każdym". Mecz trwał 10 minut. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie nagrodził medalami uczestniczki z trzech pierwszych miejsce. Ponadto wszystkie ekipy odebrały dyplomy. Awans do zawodów rejowych wywalczyła drużyna z Jabłonia.

Julia najlepsza

Królową strzelczyń została Julia Romaniuk. Zawodniczka mistrzyń zdobyła sześć goli i w nagrodę otrzymała dyplom oraz statuetkę, która zapewne znajdzie dostojne miejsce w pokoju Julki.