Pierwszy turniej ping-ponga w Miłkowie

Pierwszy turniej ping-ponga w Miłkowie - Zdjęcie główne

SportZwycięzca turnieju wygrał pobyt z osobą towarzyszącą w Dworku Romano. Sołtys zapowiada kolejny turniej.

1 marca został rozegrany I turniej tenisa stołowego o puchar sołtysa wsi Miłków-Kolonia z okazji 100-lecia miejscowości. Do rywalizacji stanęło sześciu śmiałków, którzy rozgrywali mecze w systemie każdy z każdym. I miejsce zajął Krzysztof Markowski, który otrzymał pamiątkowy puchar oraz dyplom, tym samym wywalczył nagrodę główną ufundowaną przez sołtysa wsi w postaci pobytu w DWORKU ROMANO w Okunince w towarzystwie wybranej przez siebie osoby. II miejsce wywalczył Kamil Grabczan, a III sołtys, Roman Niechwedowicz. Obaj zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami. Sędzią głównym zawodów był Ryszard Kwiatek, który czuwał nad prawidłowym przebiegiem zawodów, zgodnie z przyjętym regulaminem.

Podziękowania sołtysa

Za to, że I turniej w tenisie stołowym o mistrzostwo Miłków - Kolonia przeszedł do historii i mógł się odbyć, chciałbym podziękować swojej małżonce Bogumile Niechwedowicz oraz Barbarze Domańskiej, które przygotowały poczęstunek dla zawodników oraz kibiców. Pragnę również serdecznie podziękować za pomoc Ryszardowi Kwiatkowi, Adamowi Stadejkowskiemu, Pawłowi Zielińskiemu, Sławomirowi Fijewskiemu, Patrykowi Grabczanowi, Łukaszowi Szczygielskiemu i Andrzejowi Sidorowi za pomoc w przygotowaniu turnieju – powiedział sołtys Roman Niechwedowicz.

Zwycięzcy turnieju:
I miejsce - Krzysztof Markowski,
II miejsce - Kamil Grabczan,
III - Roman Niechwedowicz.
Roman Niechwedowicz, sołtys wsi Miłków – Kolaona

Kolejne wyzwanie

– Kolejnym naszym wyzwaniem będzie zorganizowanie otwartego turnieju tenisa stołowego w bieżącym miesiącu dla mieszkańców gminy Siemień. Zgłoszenia pod numerem telefonu 795 507 951. Wstęp dla uczestników będzie płatny - 10 zł od osoby. Wójt gminy Siemień, Tomasz Kanak zadeklarował niedwuznacznie pomoc w organizacji tego turnieju