Skończą na podium?

Skończą na podium? - Zdjęcie główne

SportPiłkarze Olimpii pożegnali się z własną publicznością porażką, chociaż do przerwy prowadzili.

Na 1:0 trafił Adam Klimkowicz, który dostał podanie ze środka boiska i będąc na czternastym metrze, uderzył w lewy róg bramkarz. Sytuacja zmieniła się w ciągu pierwszych minut po przerwie. - Zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę. Po zmianie stron wszystko się zmieniło. Po raz kolejny wyszedł brak doświadczenia - mówi Kamil Jaszczuk.

Kapitan Olimpii nie ukrywa rozgoryczenia z powodu podejścia niektórych zawodników. - Mieliśmy braki kadrowe i musimy się spotkać i zdecydować o przyszłości. Chłopcy muszą zadeklarować, czy gramy dalej, czy dajemy sobie spokój. Niektórzy wcześniej zadeklarowali swoją grę, a teraz odpuszczają mecze - dodaje.

Olimpia Jabłoń - GLKS Rokitno 1:2 (1:0)

Bramki: Klimkowicz 20` - 50`, 52`.

Olimpia: Mikołaj Pajdosz - Bartłomiej Wasilewski, Mateusz Milaniuk, Bartłomiej Milaniuk, Wojciech Milaniuk, Mateusz Jaszczuk, Kamil Aleksandrowicz, Kamil Jaszczuk, Łukasz Jaszczuk (70` Waldemar Adrian), Konrad Syryjczyk (46` Paweł Burzec), Adam Klimkowicz.