Victorio! Trzeba wygrywać na wyjeździe

Victorio! Trzeba wygrywać na wyjeździe - Zdjęcie główne

SportTrzecie zwycięstwo przed własną publicznością wywalczyła Victoria. Parczewianie nie dali szans Krznie.

Wynik otworzył Albert Chomiuk, który wykorzystał rzut karny za faul na Bartoszu Wiązowskim. Podwyższył Piotr Krzewski, który skończył akcję Alberta Chomiuka i zagranie Łukasza Zacharczuka na piąty metr. Chomiuk trafił na 3:0, a jeszcze przed przerwą Krzewski po raz drugi utonął w objęciach kolegów.

- Byliśmy nastawieni na walkę, skróciliśmy pole gry i efekty przyszły bardzo szybko. Prowadziliśmy zdecydowanie. Po przerwie wpadł przypadkowy gol po zagraniu Pawła Szajdy, jednak Kacper Walicki dał nam dużą pewność siebie - mówi Andrzej Kopiński.

Jeśli parczewianie marzą o awansie, nie mogą tracić punktów. Na własnym boisku zdobyli komplet punktów. Na wyjeździe zanotowali dwa remisy i porażkę. - Piłka jest piłką. Mamy problemy na nienormalnych boiskach. Przed nami mecz w Janowie Podlaskim, gdzie nawierzchnia pozostawia wiele do życzenia, ale postaramy się pokonać przeciwności losu - dodaje.

Spotkania nie dokończył Bartosz Lewczuk, który w doliczonym sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Huberta Sierpienia i obejrzał czerwoną kartkę. Gracz Krzny nie wytrzymał i uderzył naszego zawodnika.

Ciekawym momentem było wejście na plac gry Daniela Wajszczuka. Szkoleniowiec Krzny pojawił się na boisku w 75. minucie, a w ciągu siedmiu minut zobaczył żółtą kartkę. Pierwszą obejrzał jeszcze zza linii bocznej za krytykę orzeczeń sędziego.

Victoria Parczew - Krzna Rzeczyca 6:2 (4:0)

Bramki: Chomiuk 7` (k), 24`, Krzewski 15` 33`, Walicki 55`, 66` - Szajda 49` (s), Kaczanowski 85` (k).

Victoria: Staniukiewicz - Zdziennicki (66` Świć), Szajda, Turowski (37` W. Lewczuk), Kozłowski (73` Tabeński), B. Lewczuk, Zacharczuk (75` Adamczyk), Wiązowski (65` Hulajko), Walicki, Chomiuk, Krzewski (71` Bancerz).

Czerwone kartki: Wajszczuk 82`, za dwie żółte kartki, Sierpień 90+3`, za dwie żółte kartki - B. Lewczuk 90+3`, za uderzenie przeciwnika.