Poszukiwany wpadł w Parczewie, bo nie miał maseczki

wiadomosci Wczoraj wieczorem uwagę mundurowych zwrócił mężczyzna, który nie posiadał obowiązkowej maseczki. Podczas legitymowania 37–latka, policjanci sprawdzili go w policyjnych bazach. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany i najbliższe miesiące spędzi za kratkami.

KWP w Lublinie

Opublikowano: 17 listopada 2020 08:38 | Aktualizacja: 17 listopada 2020 08:38

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na jednym z parczewskich osiedli. Policjanci podczas patrolu zauważyli mężczyznę, który nie miał założonej na twarzy obowiązkowej maseczki zakrywającej usta i nos. Mundurowi zwrócili mu uwagę, aby założył maseczkę jednocześnie przystąpili do wylegitymowania mężczyzny. Gdy sprawdzili jego dane w policyjnych bazach okazało się, że 37–latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód.

 

Mieszkaniec Lublina został zatrzymany i trafił na komendę. Z tytułu niezapłaconych grzywien ma do odbycia karę prawie jednego roku pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.