Reklama

Reklama

Marszałek powołał spółkę. Wiemy, który oddział obsłuży mieszkańców powiatu parczewskiego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Marszałek powołał spółkę. Wiemy, który oddział obsłuży mieszkańców powiatu parczewskiego - Zdjęcie główne

Zdjęcie ilustracyjne | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje parczewskie Z usług spółki powołanej niedawno przez samorząd województwa mogą skorzystać przedsiębiorcy z powiatu parczewskiego.

Reklama

Chodzi o Lubelski Fundusz Regionalny, czyli spółkę kontrolowaną przez samorząd województwa. – Wspieramy osoby prowadzące oraz planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej, oferując zwrotne instrumenty finansowe: pożyczki, poręczenia oraz tzw. wejścia kapitałowe (np.: venture capital) – tłumaczy Sylwia Naumiuk z LFR.

 

Oferta spółki skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, których siedziba, oddział lub filia zarejestrowana jest na terenie województwa lubelskiego. Adresowana jest też do start-upów, czyli inwestorów będących na etapie organizacyjnym lub we wczesnej fazie rozwoju, działających w obszarach, które w "oparciu o Strategię Rozwoju Województwa Lubelskiego w perspektywie do 2030 r. oraz Regionalne Programy Operacyjne chcą wykorzystywać potencjały Lubelszczyzny".

 

Mieszkańcy powiatu parczewskiego, którzy chcą skorzystać z usług LFR, mogą się kontaktować z biurem w Białej Podlaskiej (ul. Warszawska 14, pokój 26 i 27, tel.797-815-365). Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30. – Jeździmy też na spotkania do siedzib poszczególnych firm – dodaje Naumiuk. 

 

Prezesem spółki jest 38-letni Rafał Langiewicz. Ukończył studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jest też absolwentem studiów podyplomowych z bankowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz zarządzania zasobami ludzkimi w ramach podyplomowych studiów menedżerskich na Politechnice Lubelskiej. Ma Europejski Certyfikat Bankowca, a w 2012 roku otrzymał stopień zawodowy dyplomowanego pracownika bankowego nadawany przez Związek Banków Polskich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy