Doświadczenia Victorii

Doświadczenia Victorii - Zdjęcie główne

Victorię Parczew reprezentowali: Olaf Dębowczyk, Igor Gawłowicz, Igor Gierej, Kacper Romaniuk, Jakub Kochanowski, Michał Mackiewicz, Michał Łukaszuk, Igor Domański, Dawid Niewiński. Trener: Piotr Krzewski

SportŻacy młodsi Victorii wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej Santa Cup Junior, który został zorganizowany przez UKS Dwójkę Międzyrzec Podlaski.

Podopieczni Piotra Krzewskiego w grupie zajęli trzecie miejsce. Parczewianie przegrali 0:5 z gospodarzami, zremisowali 1:1 z AT Champion Biała Podlaska, ulegli 1:5 Niwie Łomazy oraz ograli 1:0 DAF II Łuków. W meczu o piąte miejsce ulegli 0:2 Wektrze Zbuczyn, co oznaczało szóstą lokatę w klasyfikacji generalnej.

Najlepszym strzelcem naszej drużyny został Michał Łukaszuk, a najlepszym zawodnikiem Kacper Romaniuk. Każdy z zawodników został uhonorowany medalem, a wyróżnieni gracze otrzymali pamiątkowe statuetki.

- Chłopcy zdobyli kolejne cenne doświadczenie. Coraz lepiej wyglądała praca drużynowa podczas turnieju. Z meczu na mecz ich gra wyglądała coraz lepiej. Widoczne były efekty pracy wykonanej na treningach. Chłopcy byli zadowoleni i szczęśliwi z możliwości uczestnictwa w turnieju i spotkania się z rówieśnikami, co jest najważniejsze - mówi Piotr Krzewski, szkoleniowiec drużyny złożonej z dzieci urodzonych w 2013 i 2014 roku.

Jak podkreśla, w tym wieku w każdym zawodniku jest widoczny potencjał i możliwość rozwoju. - Najważniejsze są chęci i zaangażowanie podczas treningów, turniejów oraz poza treningami. Z zajęć na zajęcia widoczny jest rozwój i chęci bycia lepszym. Każdy z zawodników musi cieszyć się grą i odkrywać swoje możliwości, a jak im tylko w tym lekko pomagam. Najważniejsza jest możliwość rozwoju. Dla moich zawodników wynik aktualnie jest mało istotny - dodaje.