Jak na mistrza przystało. Podlasie II - Olimpia przy światłach!

Opublikowano: Aktualizacja:

Jak na mistrza przystało. Podlasie II - Olimpia przy światłach! - Zdjęcie główne

SportPrzed nami 18. kolejka Klasy A. Już dzisiaj o godz. 20:00 mistrzowie zmierzą się z Olimpią Jabłoń.

Podlasie II wygraną 6:2 z Dębem w Dębowej Kłodzie zapewniło sobie awans do Klasy Okręgowej i to na pięć kolejek przed zakończeniem sezonu. Prowadzenie dał Paweł Bartosiak. Gospodarze zdołali odpowiedzieć dwoma bramkami, tuż przed przerwą wyrównał Łukasz Kowalczyk. Druga połowa to popis podopiecznych Oskara Szabata. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Jakub Kobyliński, a po razie trafiali: Michał Wirtek oraz Bartosz Buraczewski.

Dąb Dębowa Kłoda - Podlasie II Biała Podlaska 2:6 (2:2)
Bramki: Bartosiak 15', Kowalczyk 45', J. Kobyliński 47', 60', Wirtek 75', Buraczewski 90'.
Podlasie II: Nos - Wirtek (85' Plebanowicz), Bujalski, Stosio (85' Kielak), Felczak, Karpiszuk, Perkowski, Waśkiewicz (80' Banasiak), Kowalczyk (85' Rudenko), Bartosiak (65' Buraczewski), Kobyliński (73' Bartnikowski)